5. a 6. kolo Českého pohára v Kralupoch nad Vltavou, Česká republika

21.09.2013 18:32

V sobotu, 21.septembra 2013, sa v českých Kralupoch uskutočnilo 5. a 6. kolo Českého pohára CILA cup. V oboch pretekoch sa jazdilo v disciplíne slalom, pričom v prvom rozhodoval lepší z dvoch časov a v druhom zas súčet oboch kôl. V prvom preteku obsadil v kategórii prípravka chlapci 7. miesto Daniel Palič (Ambros Ski Club). V kategórii predžiačky vyhrala Nikola Fričová (KESELY team), 2. miesto obsadila Kristína Michalková, 3. skončila Barbora Tichá, 4. Natália Miklušková (všetky tri LK BABA Pezinok)a 5. Zuzana Keselá (KESELY team). Tretie miesto v kategórii predžiaci obsadil Michal Palič (Ambros Ski Club). V kategórii mladší žiaci obsadil 2. miesto Marián Miklušek (LK BABA Pezinok). Víťazkou v kategórii staršie žiačky sa stala Lenka Keselá (KESELY team). V kategórii muži obsadil 6. miesto Dušan Ambros (Ambros Ski Club) a 10. miesto Andrej Tichý (LK BABA Pezinok). V následnom druhom preteku sa na 7. mieste v kategórii prípravka chlapci umiestnil Daniel Palič. Víťazkou v kategórii predžiačky sa stala Nikola Fričová, 2. priečku obsadila Kristína Michalková, 3. miesto patrilo Natálii Mikluškovej, 4. skončila Barbora Tichá a na 5. mieste sa umiestnila Zuzana Keselá. V kategórii predžiaci si druhé miesto vyjazdil Michal Palič. Rovnako druhé miesto v kategórii mladší žiaci obsadil Marián Miklušek. Víťaztvo v kategórii staršie žiačky si zapísala Lenka Keselá. V kategórii muži obsadil 5. miesto Dušan Ambros a 9. miesto Andrej Tichý.